Akce a události

Cream Bike Čeladná

4. ročník cyklistického závodu pro širokou veřejnost, ale i aktivní cyklisty a týmy- CREAM BIKE ČELADNÁ. Tento závod se pojede v nádherné krajině Beskyd s výhledem na Lysou horu, Smrk, Radhošť, Pustevny se startem v obci Čeladná.
Tváří závodu se stal Radim Kořínek - účastník OH v Sydney a Athénách, který se podílí i na vytvoření cyklistických tras závodu. Účast potvrdil také loňský vítěz Jaroslav Kulhavý - zlatý medailista z OH v Londýně a stříbrný medailista z OH v brazilském Riu.
Od 12 let věku je možné zúčastnit se trasy B Turist, jejíž délka je 22km. Jak již název napovídá trasa je turistického rekreačního charakteru a vede po lesních, či polních cestách se zpevněným povrchem. Po cestě můžete obdivovat krásy druhé nejvyšší hory Beskyd Smrk, podhůří Kunčic pod Ondřejníkem a okolí řeky Čeladenky. Pro zdatnější a aktivnější cyklisty je připravena trasa Bike Čeladná race 55km, pro niž jsou charakteristické techničtější úseky, náročnější povrch s převýšením 1350m, dva singletraily a brod.
Pro děti všech věkových kategorií je připravena bikerská trasa 500m dlouhá s možností si vyzkoušet hned několik dovednostních disciplín

Termín

sobota 2. 9. 2017 - sobota 2. 9. 2017, 9:00 - 20:00

Web

http://www.bikeceladna.cz

Pořadatel

Seven Days Agency

Zařazení v kategoriích

Kultura, společnost » Akce pro děti

Místo konání

Čeladná

Upozornit na akci emailem

Pomocí této služby můžete upozornit své známé na tuto akci.

- opište Kód k opsání
zavřít formulář

Upozornit na chybné, neúplné či nevhodné údaje

Poslední aktualizace 6. 6. 2017, 17:03

- opište Kód k opsání

zavřít formulář

taox
Zde je ukázka našich webových aplikací